Аутсорсинг Розподільчого Центру

Передача логістики на аутсорсинг дозволяє рітейлерам істотно скорочувати витрати і оптимізувати систему розподілу продукції на усіх етапах. Правильно організований РЦ дозволяє значно підвищити рентабельність бізнесу.
Основними функціями РЦ є: накопичення впродовж короткого часу товарів від постачальників, приймання, зберігання, сортування, комплектація і відвантаження товарів. РЦ, як EDI -центр, отримує і генерує усю інформацію про асортимент і кількість товару, приймає доставлений товар, зберігає, комплектує і чітко розподіляє продукцію між торговими точками мережі.
Для роботи РЦ дуже важливі швидкість обробки товару і якість виконання внутрішніх інструкцій від постачальника і одержувача.
Логістичний Fresh & Frozen оператор Укрлогістика має великий досвід в організації аутсорсинговых РЦ для найбільших рітейл-компаний: METRO, “Велика Кишеня”, “АТБ”, “Білла”, “ВОГ”, “ЕКО”, “Варус”. Укрлогістика є однією з перших логістичних компаній, яка надає рітейл-мережам професійний аутсорсинг розподільчих центрів для охолодженої, замороженої продукції та категорії продукції овочі-фрукти.
Перший аутсорсинговий розподільчий центр для мережі ТМ “Велика Кишеня” на базі потужностей Укрлогістики був відкритий в 2009 році. У 2010 році створений перший розподільчий центр для мережі “АТБ”, в 2012 відкритий розподільчий центр для мережі ТМ “METRO”(Frozen-продукція). У 2014 році створенйи розподільчий центр для мережі ТМ “BILLA”. У 2015 для створенйи розподільчий центр для магазинів/кафе/ресторанів національной мережі автозаправочних комплексів «ВОГ». У 2015 відкритий розподільчий центр для мережі “ЕКО-МАРКЕТ”. У 2016 році створенйи розподільчий центр для мережі “Варус”

Організація роботи через РЦ дозволяє понизити витрати на доставку за рахунок збільшення обсягу постачань і поліпшити логістичне обслуговування клієнтів в регіоні(забезпечити більш швидке і повне задоволення їх запитів), що сприятиме поліпшенню позиції компанії на ринку і підвищенню її доходів. В результаті склади з місця по фізичному зберіганню і переміщенню вантажів перетворюються на центри по раціоналізації товарних потоків.
Організація логістики через розподільчі центри має ряд переваг :

  • Розширення торгової площі магазину до 30%, за рахунок переводу складських приміщень в торгові площі
  • Збільшення доходу до 10% від обороту РЦ за рахунок збільшення присутності товарів на полицях магазинів
  • Отримання від постачальників додаткових знижок від вартості товару при постачаннях товарів на РЦ
  • Підвищення оборотності і керованості товарних запасів
  • Забезпечення наявності товарів на полицях магазинів в періоди пікових святкових продажів і періоди проведення промо-акцій
  • Забезпечення якості товарів за рахунок організації централізованої служби контролю якості
  • Зниження транспортних витрат за рахунок спрощення і зменшення витрат на взаємодію мережі з постачальниками

Компанія Укрлогістика надає послуги професійного аутсорсинга функціонування розподільчих центрів в сегментах охолодженої і замороженої продукції (Fresh & Frozen), має усі необхідні ресурси і технології для забезпечення максимально якісного сервісу, з урахуванням оптимізації бізнес-процесів і виконання усіх вимог клієнтів.